خط مشی شرکت پارسیان یراق شبکه به عنوان اولین تولیدکننده یراق‌آلات در ایران و پیشتاز در طراحی و ساخت اتصالات خطوط انتقال و شبکه بالاسری قطار برقی و ریخته‌گری قطعات صنعتی همواره سعی نموده است با استقرار سیستم‌های موثر در تولید یراق‌آلات و کنترل دقیق تک تک مراحل تولیدی، محصولاتی کاملا منطبق با یکدیگر و با کیفیت تولید نماید و در تمامی واحدهای این شرکت تولید مهندسی، اقتصادی و تحویل به موقع محصول سرلوحه انجام امورات قرار گرفته است.

شرکت پارسیان یراق، اولین تولیدکننده ابزارآلات کابل کشی، سیستم ارتینگ، یراق آلات خطوط زمینی، هوایی و کابل بوده که دارای تاییدیه شرکت توزیع نیروی برق نیز است. خدمات این شرکت به قرار زیر است: 

چرا پارسیان یراق شبکه؟

زیرا اولین تولیدکننده ابزارآلات کابل کشی، سیستم ارتینگ، یراق آلات خطوط زمینی، هوایی و کابل بوده که دارای تاییدیه شرکت توزیع نیروی برق نیز است.

سخن مدیر عامل

حسن کرمی

خط مشی شرکت پارسیان یراق، به عنوان نخستین تولیدکننده یراق آلات در ایران و پیشتاز در طراحی و ساخت اتصالات خطوط انتقال و شبکه بالاسری قطار برقی و ریخته گری قطعات صنعتی همواره سعی نموده است با استقرار سیستم های موثر در تولید یراق آلات و کنترل دقیق تک تک مراحل تولیدی، محصولاتی کاملا منطبق بر یکدیگر و با کیفیت تولید نماید و در تمامی واحدهای این شرکت تولید مهندسی، اقتصادی و تحویل به موقع محصول سرلوحه انجام امورات قرار گرفته است.